X
X
TRY

Villa Temizliği nasıl Yapılır

AnasayfaYazılarTemizlikVilla Temizliği nasıl Yapılır

Temizlik Sırasında Neler Yapıyoruz?

Pronet Temizlik şirketi villanızın büyüklüğüne göre personel görevlendirmektedir. Tüm personeller deneyimli ve işini bilen çalışanlardır. Böylece temizlik sırasında eşyaların kırılma, çizilme riskini ortadan kaldırmış olursunuz.

Her ev için önce planlama yapılır ve daha sonra temizliğe başlanır. Hijyen açısından her eve ayrı ve yeni açılmış bez ürünleri kullanılmaktadır. Covid-19 nedeniyle villa temizliği ortam havalandırılarak yapılmaktadır. Düzenli olarak temizlenen yerlerde bakteri oluşumu engellenir ve daha hijyenik bir ortam sağlanmış olur.

Evinizin ya da ofisinizin tüm iç cephesi en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir. Şirketimizi, villa temizliği için aradığınızda, evinizin durumu ile ilgili bilgi vermeniz, doğru ekipmanların temini için önemlidir. Koltuk ve sandalyelerinizin temizliği kumaş cinsine göre zarar vermeyen ürünler kullanılarak temizlenir. Aynı şekilde cam ve fayansların üzerinde biriken kireç ve su izleri, leke bırakmayacak solüsyonlarla temizlenir.

Lavabo armatürlerinde oluşan kireçler temizlenirken çizmeyecek bezler kullanılır. Tüm balkon ve panjurlar yıkanır. Belirtilmişse nevresimler değiştirilir ve etrafta bulunan eşyalar tozu alındıktan sonra düzenlenir. Bulaşık makinası kirli ise çalıştırılır, temizlenince yerleştirilir. Ocak, fırın, davlumbaz gibi ürünler ankastre ise uygun temizlik ürünü kullanılarak yağlar temizlenir. Çöpler boşaltılır, halılar ve yerler temizlenir. Banyo ve mutfak temizliği yapılır. Aydınlatmalar, elektrik anahtarları, kapılar, pencere pervazlarının tozu alınır.

Villa temizliği bitince, yapılan işler kontrol edildikten sonra size teslim edilir.

Villa Temizliği


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top