X
X
TRY

Yerinde Koltuk Yıkama

AnasayfaYerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Ev ve iş yerlerimizde her gün kullandığımız koltukları kendimiz ne kadar temizlesek de profesyonel temizlik gibi sonuç alınmaz. Koltukların kullanım ömrünü uzatmak ve barındırdığı tozlardan arındırmak için son teknoloji ekipmanlar ve ürünler kullanmaktayız.

Güvenilir ve deneyimli personelimiz ile yerinde koltuk yıkama işlemi için randevu sistemi ile çalışmaktayız. Taleplerinize göre ekiplerimiz belirlenerek tüm ekipmanlar hazırlanır. Temizleme sonrasında koltuklarınız ilk günkü gibi yepyeni görünür. Temizlik işleminden yaklaşık 3-4 saat sonra koltuklarınız kullanıma hazır hale gelir.

Yerinde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Genellikle yerinde koltuk yıkama işlemi için 2-3 kişilik ekipler görevlendirmekteyiz. Tüm ekiplerimiz konusunda deneyimli ve güvenilir çalışanlardır.

Temizliğe başlamadan önce koltuğunuzun kumaş döşemeleri hakkında bilgi alarak, uygun temizlik malzemeleri temin edilir. Temizliğe başlarken önce koltuğunuzun küçük bir alanında deneme yapıldıktan sonra tüm yüzeylerde kullanılır. Vakumlu temizlik makinelerimiz sayesinde minderlerden koltuk aralarına kadar en ufak tozları bile çeker. Böylece derinlemesine bir temizlik yapılmış olur. Bakteri oluşumu engellenmiş olur.

Ekiplerimiz yerinde koltuk yıkama hizmeti ile ilk önce koltukların üzerindeki lekelerin tespitini yapar ve leke türüne göre anti bakteriyel ürünler kullanırlar. Fırçalama, yıkama ve kurutma işlemleri ile temizliğe devam edilir. En son vakumlama işlemi yapılıp koltuklar kurumaya bırakılır. Yaklaşık olarak kurama süresi hava şartlarına bağlı olarak 3-4 saattir. Yerinde koltuk yıkama hizmetinin en avantajlı yanlarından biri ise sabah yapılan temizlikten sonra akşamüzeri koltuklarınızı kullanabilir olmanızdır.

Kullanılan ürünler, insan sağlığına zarar vermeyecek ürünlerdir. İşlem süresi koltuklarınızın büyüklüğüne bağlı olarak ortalama 1 saat sürmektedir.

Yerinde Koltuk Yıkamanın Sağladığı Avantajlar

Koltuklarınızı kendiniz yıkamak isterseniz, doğru ekipmanlar kullanılmadan yapıldığındauzun zaman alan ve yorucu bir iştir. Özellikle kuruma süreci günler almaktadır. Zor lekeleri çıkarmak için kumaşa zarar verme ihtimaliniz büyüktür. Bu nedenle uzun yıllar profesyonel temizlik hizmeti veren Pronet Temizlik ile uygun fiyatlı yerinde koltuk yıkama hizmeti aldığınızda, size hem enerji hem de zaman tasarrufu sağlar.

Konuyla ilgili olarak detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin. Web sitemiz üzerinden bize e-posta gönderebilirsiniz.


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top