X
X
TRY

Gemi ve Yat Temizliği

AnasayfaGemi ve Yat Temizliği

Gemi ve Yat Temizliği

Hizmetlerimiz arasında yer alan detaylı gemi ve yat temizliği, bulundukları marina ve limanlarda profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. İster imalat sonrası ister periyodik temizlik olsun Pronet Temizlik şirketimiz her alana özel temizlik ürünleri kullanır.

Gemi ve yat temizliği, diğer temizliklerden farklıdır. Çünkü sürekli su ile temas sağlandığı için özel boyalar kullanılır. Bu boyalara ve iç zemine uygun olarak hassas bir işlem yapılmaktadır. Temizliğin yanı sıra bu araçların çürümeye karşı koruması da sağlanmalıdır. Her bölüme ayrı olarak temizlik ürünleri ve malzemeler kullanılır. Anti bakteriyel ürünler kullanılmaktadır ve kullandığımız ürünlerin hiçbiri insan sağlığına da zarar vermemektedir.

Temizliğe başlamadan önce yat ve gemi ziyaret edilerek gerekli nasıl güvenlik önlemleri alınacağı gözlemlenir. Yapılacak işlerin listesi hazırlanır ve randevu gün ve saatinden eksiksiz bir şekilde işleme başlanır.

Gemi ve Yat Temizliğinde Neler Yapıyoruz?

Pronet Temizlik olarak gemi ve yat temizliği için firmamızla çalıştığınızda; yat ve geminizin koltuk, istenirse yatak ve halıları kirlilik durumuna göre vakumlanır gerekirse yıkanır. Koltuklarınızın dış kaplamasına uygun olan temizlik ürünleri kullanılır. (Kumaş, deri vb.) Cam ve PVC kaplamalı yerler temizlenir. Dolayısı ile zemin ve güverte temizliği de detaylı olarak yapılmaktadır. Bu tür temizlikleri uygun teknolojik ekipmanlarla sağlamaktayız. Periyodik olarak iç temizlik daha sık yapılmaktadır. Dış temizlik periyodik olarak daha az yapılır. Çünkü temizlik sırasında yatınızın karada olması gerekir.

Periyodik iç ve dış temizliğin yanı sıra imalattan ya da bakımdan yeni çıkmış yat ve geminizin de temizliğini yapmaktayız. İmalattan yeni çıkmış gemi ve yat temizliği; ambalaj söküğünden başlanarak, merdivenlerinden lavabolarına kadar temizlenir. Dışarıdan baktığınızda herhangi bir temizlik kalıntısına rastlamazsınız.

Özenle kullandığınız deniz aracınız için düzenli iç temizlik yaptırmanızı öneririz. Bu sayede yatınızın ya da geminizin kullanım ömrü uzar; çürümelere karşı koruma sağlamış olursunuz. Profesyonel temizlik hizmeti veren Pronet Temizlik şirketimiz, gemi ve yat temizliği yapıldıktan sonra personelimiz tarafından teslim edilmeden önce son kontrolleri yapar ve ilgili kişiye bilgi verir.

Uzun yıllardır sektöründe lider olan firmamızdan gemi ve yat temizliği ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin.


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top