X
X
TRY

Tente Yıkama

AnasayfaTente Yıkama

Tente Yıkama

Genellikle kafe, restoranların kullanmayı sıklıkla tercih ettiği tenteler; hava şartlarına ve sigara, nargile gibi ürünlerin kullanımına bağlı olarak sürekli kirlenmektedir. Tentelerinizin rengi zamanla solgunlaşıp sararır ve sağlıksız bir görüntü oluşur. Bu durum işletmenizin imajına zarar verebilir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tenteleriniz ilk günkü gibi temizlenir.

Kullanılan tente türüne göre tente yıkama hizmeti veren Pronet Temizlik şirketimiz, profesyonel ve kurumsal bir şirkettir. Uygun fiyatlarla tenteleriniz üzerinde bulunan tüm lekeler ve kirler özel ve kaliteli ürünler kullanılarak itina ile temizlenir.

Özellikle kafe ve restoranlarda kullanılan tente türü, raylı tentelerdir ve bu işletmelerde tente yıkama gece, çalışma saati sona erdikten sonra yapılır. Düzenli olarak yapılan temizlik hem görüntü hem de hijyen açısından daha sağlıklı görünür. İşyerinizi olumlu olarak etkilediğini görürsünüz.

Tente Yıkamanın Sağladığı Avantajlar

Düzenli olarak yıkanmayan restoran ve kafelerin tenteler, barındırdığı kirleri akıtma potansiyeline sahiptir. Böyle bir durum işletmenizin imajını zedeler. Bu nedenle periyodik olarak tente yıkama işlemi yapılmasını önermekteyiz.

Profesyonel kişiler tarafından yapılmayan tente yıkama işlemi, tente mekanizmalarınıza zarar verebileceği gibi kullanılan deterjanlar da etkili olmayabilir. Pronet Temizlik şirketinden uygun fiyatlarla tente yıkama hizmeti alırsanız hem kullanım ömrü uzar hem işlem kısa bir zamanda tamamlanır.

Tente Yıkama Hizmeti Neleri Kapsar?

İşletmenizde; sabit, raylı, katlamalı, körüklü, şemsiye türünde tente, karpuz ve pergola tenteleri, armut minderler, kış bahçesi, iftar, fuar ve kamp çadırları, yat-tekne ve tır brandaları kullanılıyorsa firmamız tarafından tüm tente yıkama işlemi yapılmaktadır.

Temizlikten önce uzman ekiplerimiz sizlerden aldıkları bilgiler ile keşif yaparlar. Kullanılan kumaş türüne ve kirlilik durumuna göre etkili ürünler kullanılarak ürünleriniz kir ve mikroplardan arındırılır. Tente yıkama işlemi genellikle köpürtme ve yıkama işlemi ile yapılır. Kir ve lekeler arındırıldıktan sonra tenteden temiz su gelene kadar yıkama işlemi devam eder. Ardından kurulama işlemine geçilir.

Deneyimli ve işine hakim olan uzmanlarımız gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak çalışmaktadır. Böylece olası iş kazalarının önüne geçilmiş olur.

Sizler de uygun fiyatla kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top