X
X
TRY

Kompozit Temizliği

AnasayfaKompozit Temizliği

Kompozit Temizliği

Şirketimiz Pronet Temizlik olarak tüm yüzeylerde olduğu gibi kompozit temizliği için de kendine özel temizleyiciler kullanılarak temizlik işlemleri yapılmaktadır. Alikobant bir metal çeşididir ve bu nedenle uygun teknikler ile temizlik yapılmalıdır. Üretilirken istekler doğrultusunda her renk kullanılabildiği için renklerin canlılığını ve parlaklığını kaybetmeden temizlenmesi önemli bir konudur. Ayrıca her ne kadar dayanıklı bir malzeme olsa da periyodik kompozit temizliği yapıldığında kullanım ömrü uzar ve daha sağlıklı, temiz bir görünüm kazanır.

Genellikle dış cephe mantolamalarında kullanılan alikobant, şık bir görüntü sergilediği gibi mevsimlerin getirdiği dış etkenlerden de kolay kolay etkilenmemektedir.

Sizler de kaliteli bir temizlik hizmeti almak isterseniz, Pronet Temizlik olarak her zaman yanınızdayız.

 Alikobant Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Kirlendiği zaman, esnek bir yapıya sahip olduğu için kolayca temizlenebilmektedir. Doğru ve kaliteli ürün seçimi her zaman bizim için ön plandadır. Çünkü yanlış ürün seçimi ürüne zarar vererek kullanım ömrünü kısaltmaya neden olacaktır. Yılda 2 kez alikobant temizliği yapılmasını önermekteyiz. Yapılan temizlik, yağmur, kar ve tozdan maksimum koruma sağlar. Konusunda uzman ekiplerimiz gerekli güvenlik eğitimleri alarak güvenlik önlemlerini sağladıktan sonra çalışmaya başlamaktadırlar.

Alikobant farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretildiği için temizliğini kendiniz yapamazsınız. Bu nedenle profesyonel yardım almanız şarttır. Pronet Temizlik şirketimiz ile alikobant temizliği yapıldığında şirketinizin dışarıdan görünümü daha temiz ve etkileyici bir görünüme kavuşur.

İş yerinizin ya da apartmanınızın dış görünümü de estetik açısından önemlidir. Doğru tekniklerle temizlenmiş bir dış cephe, daha sağlam ve kaliteli, sağlıklı görünür.

Günümüzde yüksek binaların dış cepheleri genellikle cam ile kaplandığından alikobant kullanımı da bu yönde artmıştır. Bu yüzeylerde bulunan küçük mikroorganizmalar yüzeylerden içeri girerek insan sağlığını da etkilemektedir. Bu nedenle düzenli yapılan alikobant temizliği ile bu bakterilerin çoğalmasının da önüne geçmiş olursunuz. Bu nedenle TSE onaylı ürünlerin kullanılması önemlidir.

Temizlikte Lider Firma

Sektöründe lider temizlik şirketimiz Pronet Temizlik, tüm konularda %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak, kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Uygun fiyat ve kampanyalarla sizler de ailemize katılmak isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top