X
X
TRY

Yerinde Halı Yıkama

AnasayfaYerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Ofislerde kullanılan halılar, her gün süpürülse de yeterli bir temizlik sağlamamaktadır. Tüm gün dışarıdan gelen kiri içinde barındırdığından hem görüntü olarak hem de hijyen açısından sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle Pronet Temizlik şirketi olarak periyodik bir şekilde yerinde halı yıkama hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Uzman personelimiz ve son teknoloji ürünlerimiz ile çok kısa bir sürede halılarınızın temizliğini sağlamaktayız.

Yerinde Halı Yıkama Nedir?

Genellikle şirketlerde bulunan ve taşınmayan halıların profesyonel firmalarca gidilerek yıkama işlemine, yerinde halı yıkama hizmeti denilmektedir.

Halılar yüzeyden temiz gibi görünse de diplerinde gözle görülmeyen toz, kir, saç barındırabilir ve bir süre sonra bunlar bakteri oluşumuna neden olarak insan sağlığını olumsuz etkiler. Çalışanlar ya da misafirlerinizde alerjik reaksiyonlar oluşabilir.

Pronet Temizlik şirketi olarak yerinde halı yıkama hizmeti ile halılarınız en ince ayrıntısına kadar yıkanır, dezenfekte edilir. Profesyonel olarak yapılan bu temizlik ile fazla su tüketimi yapılmaz. Temizleme işlemine başlamadan önce halıların cinsi belirlenir. Ona göre uygulanacak temizlik malzemeleri seçilerek randevu gün ve saati için hazır olur.

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Uzman ekiplerimiz yerinde halı yıkama işlemlerinde halıların üzerinde bulunan lekelere göre özel leke çıkartıcılar kullanılır. Kullanılan deterjanlar insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Kullanılan halı tipine göre temizlik fırçaları ve deterjanlar seçilerek fırçalanır. Halı, temiz su ile temizlendikten sonra durulanma işlemi yapılır. Durulama işleminden sonra ise vakumlama yapılır. Vakumlama işleminde bulunan tüm mikroplar, kirler çekilerek derinlemesine temizlik sağlanır.

Duvardan duvara kaplı olan halıfleks, ipek, yün, polyester, dokuma makine veya el halısı türlerinin hepsine yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. Aynı hizmet el dokuması kilimler için de geçerlidir.

Temizleme işlemi yapıldıktan sonra halılarınız hava şartlarına bağlı olarak ortalama 1-2 saat içerisinde kurur ve kullanıma hazır hale gelir. Tüm işlem bittikten sonra halıların bulunduğu yerler mutlaka havalandırılır. Periyodik olarak temizlenen halılarınızın kullanım ömrü uzar.

Halı yıkama işlemleri genellikle mesai saatlerinden sonra yapılmaktadır. Yerinde halı yıkama işlemi için bizimle irtibata geçmek için iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla profesyonel temizlik hizmeti için Pronet Temizlik şirketimiz doğru adrestir.

 


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top