X
X
TRY

Cam Yıkama

AnasayfaCam Yıkama

Cam Yıkama

Uzun yıllardır sektöründe lider olan şirketimiz Pronet Temizlik, kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti vermeye devam etmektedir.

Günümüzde yapılan birçok bina çok katlı ve cam kaplama ile yapılmaktadır. Bu camların temizliği, güvenlik önlemlerinin alınması şartıyla yapılmalıdır. Çalışanlarımızın tümü gerekli iş sağlığı eğitimlerini tamamlamış ve bu konuda deneyimli kişilerdir.

İş yerinizin ya da villanızın dış görünümü de bıraktığı intiba açısından önemli bir yere sahiptir. Temiz, ışıl ışıl görünen bir binaya girerken kendinizi ister istemez güvende hissedersiniz.

Cam Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Şirketimiz uygun ekip ve ekipmanlarla cam yıkama hizmeti sunmaktadır.  Evde, mağazada, şirket ve ofislerin de periyodik bir şekilde cam yıkama işlemi özenle yapılmaktadır. Camdaki lekelerin cam yüzeyine zarar vermeden çıkarılması için özel solüsyonlar kullanmaktayız. Temizlenen camlar kuruduktan sonra herhangi bir iz görmemeniz işimizdeki kaliteyi de göstermektedir.

 

Ekiplerimiz ilk önce temizlenecek yer ile ilgili keşif yapmaktadır ve buna göre personel görevlendirmekteyiz. Camların bulunduğu kat sayıları, cam türü gibi bilgiler bize almamız gereken güvenlik önlemleri ile uygun ekipmanlarımızı hazırlamamız için bilgi verir. Cam yıkama makinalarımız ile kısa sürede tüm cam yüzeyleriniz temizlenir.

 

Yıkama işlemi yapılmadan önce camın ufak bir yüzeyinde test yapılır. Test edilen yüzey kontrol edildikten sonra tüm cam yıkama işlemine başlanır.Doğru durulama ve kurutma yöntemleri uygulanır. Sizler de cam yıkama hizmeti için profesyonel bir temizlik şirketi arıyorsanız, Pronet Temizlik firmamız sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Doğru yöntemler ve kaliteli ürünler kullanılarak yapılan temizlikler maliyetlerinizi de düşürmektedir. İşleme başlamadan önce müşterilerimizin istekleri de dikkate alınmaktadır. Ayrıca çalışanlarımızda olduğu gibi çevredeki kişilerin de can güvenliği bizim için önemli olduğundan işlem sırasında, çalışmanın yapıldığı alan boşaltılmaktadır.

Pronet Temizlik Hakkında

Pronet Temizlik şirketi uzun yıllardır temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Cam yıkama da dahil olmak üzere iş yerinizin, apartman ve villanızın ihtiyaç duyduğu tüm temizlik hizmetleri; kaliteli ve doğru ekipmanlar kullanılarak, profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu süreçte müşterilerimizin memnuniyeti de bizim için çok önemlidir.

Sizler de kaliteli ve uygun fiyatlardan faydalanmak isterseniz, irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top