X
X
TRY

Zemin Yıkama

AnasayfaZemin Yıkama

Zemin Yıkama

Pronet Temizlik firması olarak profesyonel ekiplerin uygulaması gereken zemin yıkama konusunda da hizmet vermekteyiz. Tüm çalışanlarımız en son teknolojik ürünlerle, zemine zarar vermeyen kimyasallar kullanarak temizlik yapmaktadırlar.

Zemin tiplerini iyi tanımak zemin yıkama için önemli bir ayrıntıdır. Zaman içerisinde zeminde oluşan deformasyonlar nedeniyle kötü bir görünüm oluşur. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak isterseniz, iletişim numaralarımızdan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zemin Yıkamada Nelere Dikkat Ediyoruz?

Deneyimli kadromuz gerekli güvenlik önlemlerini alarak çalışmaktadır. Zemin türlerine ve zeminde oluşan kir türüne göre yıkama işlemi yapılmaktadır. Zemin yıkama işlemi zemin tipine uygun cihazlarla yapılmaktadır.

Temizlik yapılmadan önce ekibimiz keşif yapmaktadır ve alanın büyüklüğüne göre personel görevlendirmesi yapılarak kullanılacak ürünler hazırlanır. Randevu gün ve saatinde hazır olunur.

Sert zemin, inşaat ya da tadilat sonrası zemin ya da AVM zeminleri için zemin yıkama hizmeti verilmektedir. Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik benzeri yüzeyler de dahil olmakla birlikte farklı temizlik ürün ve ekipmanların kullanımını gerektiren yüzeylerin bakım ve temizliğini, insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli ürünler kullanarak yapmaktayız. Bu tür zeminlerin temizliği, korunması ve sağlıklı bir görünüm kazanması için zemin yıkama işlemini periyodik olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Sert zemin yıkama hizmetini; otopark, AVM, hastane, otel, banka, iş hanı, fabrika gibi alanlarda tercih edebilirsiniz.

Cilalı zeminlerde kullanılan ürünler, cilaya kesinlikle zarar vermemekte ve zemin yıkama işlemi yumuşak fırçalar aracılığı ile yapılmaktadır. Bu tür zeminler genelde doğal ahşap ürünler olan parkelerdir. Temizleme işlemi yapıldıktan sonra zemin temizlenerek havalandırılmalı ve kurutulmuş olarak teslim edilmelidir.

Zemin Yıkamada Pronet Temizlik

Temizlik sektöründe uzun yıllar hizmet veren kalitesinden ödün vermeyen sektördeki lider şirketimiz Pronet Temizlik, sizlere kaliteli hizmet vermek için durmadan çalışmaktadır. Personellerimizin tümü, gerekli olan eğitimleri alarak deneyimli bir geçmişe sahiplerdir.

Sizler de iş yeriniz için zemin yıkama hizmeti almak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçebilir, uygun fiyat ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Web sitemiz aracılığı ile e-posta gönderebilir ve taleplerinizi e-posta yoluyla bize ulaştırabilirsiniz.


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top