X
X
TRY

Ofis Temizliği

AnasayfaOfis Temizliği

Ofis Temizliği

Profesyonel ve kurumsal firmamız Pronet Temizlik şirketi, diğer temizlik hizmetlerinin yanında ofis temizliği hizmeti de sağlamaktadır. Her gün binlerce ofisin önünden geçmekte; bazılarına da yolumuz düşmektedir. Potansiyel ya da mevcut müşterilerin ofis ziyaretlerinde dikkatlerini çeken ilk şey, görsel olarak ofis temizliği ve şıklığıdır. Pırıl pırıl bir ofis, hem çalışanlarını hem de müşterilerini memnun eder ve iyi bir izlenim bırakır.

Hijyen standartlarına uygun ve sağlıklı bir çalışma ortamı için ofis temizliği düzenli olarak yapılmaktadır. Pronet Temizlik şirketimizden ister günlük ister haftalık olarak profesyonel hizmet alabilirsiniz. Çalışanlarımız güvenlik önlemlerini ön planda tutarak çalışmaktadır. Covid-19 nedeniyle ve ofisinizin yoğunluk durumuna göre haftada 2 defa dezenfeksiyon işlemlerinin yapılmasını önermekteyiz.

Ofis Temizliğinde Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Kalabalık çalışma ortamları için temizlik ve hijyen sağlık açısından çok önemlidir. İş yerlerinde evlerimizden daha çok vakit geçirmekteyiz. Bu nedenle deneyimli ekiplerimiz detaylı ofis temizliği hizmetini kusursuz bir şekilde yapmaktadırlar. İş yerinizde;

  • Koltuk ve sandalyeler temizlenir.
  • Masaların tozu alınarak düzenlenir.
  • Çöpler boşaltılır.
  • Camlar içeriden ve dışarıdan olmak üzere silinir.
  • Halılar temizlenip, yerler silinir.
  • Ortak kullanım alanlarının (tuvalet, lavabo, mutfak) detaylı temizliği ve dezenfeksiyonu yapılır,
  • Kapı ve dolapların tozu alınır.
  • Aydınlatmalar ve elektronik cihazlar temizlenir.

Tüm bu işlemler yapılırken kullanım alanlarına uygun, kaliteli temizlik ürünleri kullanılır ve mobilyalarınız zarar görmez. İnsan sağlığına zararlı ürünler kullanmamaktayız. Temizlikten sonra ofisinizin tüm odaları havalandırılır.

Temizlik işlerimizi genellikle mesai saatlerinden sonra ya da hafta sonu tatillerinde yapmaktayız.

Pronet Temizlik ile Ofis Temizliği

Pronet Temizlik personelinin tümü, gerekli eğitimleri almıştır. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan şirketimiz, taleplerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Ofis temizliği yapılacak yer ile ilgili önceden bilgi alınarak planlama yapılır ve kaç personel görevlendirileceği belirlenir. Kullanılacak tüm malzemeler temin edilerek randevu gün ve saatinde işleme başlanır. Tüm temizlik kısa bir süre içerisinde profesyonelce yapılır.

Sektöründe lider olan Pronet Temizlik şirketimizin tüm hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Web sitemizden bizlere ulaşabilir, iletişim numaralarımızdan arayarak temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. E-posta aracılığı ile de taleplerinizi iletmeniz mümkündür.

 


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top