X
X
TRY

Villa Temizliği

AnasayfaVilla Temizliği

Villa Temizliği

Villalar genelde 2 ya da 3 katlı olan yapılardır ve metrekare olarak da geniş yapılardır. Dolayısıyla normal bir daireye oranla daha fazla cama sahiptir ve aynı hızla kirlenir. Villanız ne kadar büyük olursa olsun 1 günde tüm temizlik işleri ekibimiz tarafından yapılır.

Profesyonel ekibimiz, villa temizliği için en uygun ve kaliteli ekipmanları kullanarak, tüm kıyı ve köşelere ulaşırlar. Böylece evinizde oluşan ancak gözle göremediğimiz tüm mikroplar yok olur.

Temizlik Sırasında Neler Yapıyoruz?

Pronet Temizlik şirketi villanızın büyüklüğüne göre personel görevlendirmektedir. Tüm personeller deneyimli ve işini bilen çalışanlardır. Böylece temizlik sırasında eşyaların kırılma, çizilme riskini ortadan kaldırmış olursunuz.

Her ev için önce planlama yapılır ve daha sonra temizliğe başlanır. Hijyen açısından her eve ayrı ve yeni açılmış bez ürünleri kullanılmaktadır. Covid-19 nedeniyle villa temizliği ortam havalandırılarak yapılmaktadır. Düzenli olarak temizlenen yerlerde bakteri oluşumu engellenir ve daha hijyenik bir ortam sağlanmış olur.

Evinizin ya da ofisinizin tüm iç cephesi en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir. Şirketimizi, villa temizliği için aradığınızda, evinizin durumu ile ilgili bilgi vermeniz, doğru ekipmanların temini için önemlidir. Koltuk ve sandalyelerinizin temizliği kumaş cinsine göre zarar vermeyen ürünler kullanılarak temizlenir. Aynı şekilde cam ve fayansların üzerinde biriken kireç ve su izleri, leke bırakmayacak solüsyonlarla temizlenir.

Lavabo armatürlerinde oluşan kireçler temizlenirken çizmeyecek bezler kullanılır. Tüm balkon ve panjurlar yıkanır. Belirtilmişse nevresimler değiştirilir ve etrafta bulunan eşyalar tozu alındıktan sonra düzenlenir. Bulaşık makinası kirli ise çalıştırılır, temizlenince yerleştirilir. Ocak, fırın, davlumbaz gibi ürünler ankastre ise uygun temizlik ürünü kullanılarak yağlar temizlenir. Çöpler boşaltılır, halılar ve yerler temizlenir. Banyo ve mutfak temizliği yapılır. Aydınlatmalar, elektrik anahtarları, kapılar, pencere pervazlarının tozu alınır.

Villa temizliği bitince, yapılan işler kontrol edildikten sonra size teslim edilir.

Pronet Temizlik Şirketi

Şirketimiz köklü geçmişi ile kaliteli ve profesyonel bir temizlik hizmeti sağlamaktadır.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Pronet Temizlik şirketimizin sunduğu Villa temizliği haricinde, diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Dürüst, güvenilir ve açık iletişime dayalı, deneyimli kişiler tarafından hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim numaralarımızdan bizi arayarak aklınıza gelen her türlü soruyu sorabilir, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top