X
X
TRY

İnşaat Sonrası Temizlik

Anasayfaİnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Uzun yıllar profesyonel hizmet veren Pronet Temizlik olarak her alanda olduğu gibi inşaat sonrası temizliği alanında da sizlere uzman personelimiz ile destek olmaktayız.

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre daha zorlu bir işlemdir. İnşaatın kaba pisliğinin temizlenmesi, oldukça güç ve efor gerektirir. Taş, çimento, kum gibi kalıntılar temizlenirken, zemine ve yapıya zarar vermeden yapılması gerekir. İnşaatın büyüklüğüne ve durumuna göre personel sayısı, kullanılacak gerekli ekipman ve temizlik malzemeleri belirlenir. Randevu gün ve saatinde, gerekli güvenlik önlemleri alınarak hazır olunur.

Evinizin ya da iş yerinizin inşaat sonrası temizlik kısmı gözünüzü korkutmasın. Deneyimli kadromuz ile kısa sürede tüm temizlik yapılarak mikrop ve bakteri oluşumunun da önüne geçilmiş olur. Size sadece temiz bir yere yerleşmek kalır.

İnşaat Sonrası Temizlikte Neler Yapıyoruz?

Pronet Temizlik şirketi olarak inşaat sonrası temizlik hizmeti verirken kullandığımız ürünler, endüstriyel malzemelerdir. Güçlü ve kaliteli temizlik ürünleridir. Cam ürünlerde kullanılan PVC etiket, koruma bandı ve silikon gibi kalıntıları; incelikle, cama ya da zemine zarar vermeden iz ve leke bırakmadan temizlemekteyiz. Tüm çekmece ve dolapların içleri de vakumlanarak temizlenip silinmektedir.

Çimento kalıntıları inşaat sonrası temizlik sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan biridir. İşini iyi bilen Pronet Temizlik şirketimiz, uygun ekipmanlar ve ürünlerle gerekli kazıma işlemlerini özenle, çizilmeden yapar. Tüm duvar ve tavanların tozu alınır. Banyo ve mutfak fayanslarına zarar vermeyen solüsyonlar kullanılarak temizliği yapılır. Lavabo, armatürler, duşa kabinler kireç ve paslanmaya karşı özel solüsyonlarla temizlenir. Aynalar, pencere boşlukları, balkonlar, elektrik prizlerin hepsi derzlerden arındırılarak detaylı bir şekilde personellerimiz tarafından temizlenir. Kısacası inşaat sonrası temizlik hizmetimizde, temizlenmeyen yer kalmaz.

Temizlik Şirketimiz ile Çalışmanın Avantajları

Evinizin ya da ofisinizin inşaat kalıntılarından arındırılması için iki seçeneğiniz vardır. Ya kendiniz temizlemeniz gerekir ya da profesyonel destek almanız gerekir. Pronet Temizlik şirketi olarak profesyonel destek almanızı öneriyoruz. Çünkü zorlu inşaat kalıntılarını çıkarmakta doğru ürünler kullanmadığınız takdirde yüzeylere zarar verme olasılığınız oldukça yüksektir. Zemin, camlar ve dolap kapakları ve armatürlerin çizilme ihtimali yüksektir. Tüm işi tek başınıza yapacağınız için inşaat sonrası temizlik işiniz uzun sürer ve fiziksel olarak da çabuk yorulursunuz.

Bu nedenle zorlu işleri bize bırakın ve temiz bir ev, ofis teslim almanın keyfini çıkarın.


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top