X
X
TRY

Fabrika Temizliği

AnasayfaFabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Şehirlerde bulunan organize sanayi bölgelerinde birçok sektöre hizmet veren fabrikalar vardır. Profesyonel olarak yapılması gereken fabrika temizliği, fabrikanın hizmet verdiği sektöre göre yapılmalıdır. Bizim için temizlikte görev alacak personellerin; deneyimli, iş sağlığı ve eğitimi almış olması, gereken tüm güvenlik önlemlerini alarak işini yapması çok önemli bir konudur.

Pronet Temizlik şirketimizdeki ekiplerimiz, temizlik yapılacak fabrikaya gitmeden önce gerekli bilgileri alıp keşif yaparak bir planlama yapar. Bu plan doğrultusunda fabrika temizliği için gerekli olan araç-gereçler eksiksiz bir şekilde hazırlanır.

Fabrika Temizliğinde Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Fabrikaların birçoğu vardiyalı olarak çalıştığı için sürekli açıktır. Tek vardiya olarak çalışan fabrikalar için temizlik genellikle mesai sonrası yapılır. Temizlik sırasında, çalışan kişilerin olma ihtimaline karşılık, insan sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanıyoruz. İşini bilen uzman personelimiz ile fabrika temizliği detaylı ve hızlı bir şekilde tamamlanır.

Fabrikanız için üretim alanı, zemini, pencere ve camları, ofis alanlarının temizlenip düzenlenmesi, çöplerin boşaltılması, makinelerde biriken yağ ve kirlerin temizliği, personelin kullandığı alanların (lavabo, soyunma odaları vb.) temizliği, asansör ve merdivenlerin temizliği, depo alanlarının temizliği, duvarların silinmesi, aydınlatmaların ve kablo kanallarının temizliği gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Her alanın temizliği ayrı ürün ve ekipmanlarla yapılmaktadır.

Makinaların temizliği bizim için hassas konulardan bir tanesidir. Çünkü temizlik yapıldıktan sonra işlevini sürdürmesi, üretimin aksamaması açısından önemli bir konudur. Detaylı yapılan makine temizliklerinde makinalarınızın kullanım ömrünü de uzatmış olursunuz.

Fabrika Temizliği Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Fabrikalar personel açısından kalabalık ve sürekli üretimin yapıldığı yerler olduğu için çok hızlı bir şekilde kir ve çöp üretmektedir. Bu nedenle sağlıklı ve temiz bir çalışma ortamı sağlayabilmek için fabrika temizliği haftalık ya da aylık periyotlarla yapılmalıdır. Hijyen standartlarına uygunluk sağlanarak çalışma verimini de arttırmış olursunuz.

Talebiniz doğrultusunda dış cephe fabrika temizliği de yapmaktayız. Mevsimsel nedenlerle fabrikanızın dış cephe cam bölmeleri de kirlenebilir. Özellikle gıda sektöründe hizmet veren fabrikaların hijyen standartlarına uyma şartları vardır. Kurumsal bir şirket olan Pronet Temizlik web sayfamızı ziyaret edebilir ya da telefon ile irtibata geçerek, düzenli fabrika temizliği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top