X
X
TRY

Banka Temizliği

AnasayfaBanka Temizliği

Banka Temizliği

Bankalar, sirkülasyonun en yoğun olduğu iş yerlerinden biridir. Bu nedenle diğer iş yerlerine göre banka temizliği daha kapsamlı ve daha sık yapılmalıdır. Hem çalışanların hem de müşterilerin sağlıklı bir ortamda bulunmaları için düzenli olarak banka temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.

Uzman ekiplerimiz, müşterimizin beklentileri doğrultusunda gerekli planlamaları yapar. Temizlik yapılacak gün ve saatte hazır bulunarak, en uygun malzeme ve ekipmanları kullanılır. Böylece bankanızın hijyenini en üst seviyeye çıkarmış olur.

Sizler de banka temizliği için güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız, Pronet Temizlik iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.

Banka Temizliğinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Şirketimiz Pronet Temizlik, güvenilir personeller ile çalışmaktadır. Banka temizliği, güvenlik açısından önemli bir konudur. Bu nedenle hizmet veren tüm personelimizin sicilleri, referansları, geçmiş deneyimleri dikkate alınarak görevlendirme yapılmıştır. Özellikle bu konuda görev alacak personellerimiz özel olarak araştırmalardan geçmiştir.

Tüm ekiplerimiz, gerekli iş etiği kurallarına hakimdir. Temizlik yapılmadan önce görevli olan personelimizin bilgilerini banka ile paylaşılmakta, ayrıca emniyete de bilgi verilmektedir. Banka temizliği, müşteri bilgilerinin ve sözleşmelerin bulunduğu kasaların kapalı olması nedeniyle, daha güvenli ve daha rahat bir çalışma ortamında, genellikle akşam saatleri ya da hafta sonları yapılmaktadır. Gündüz saatlerinde, müşteri yoğunluğu nedeniyle temizlik yapmak pek mümkün değildir.

Çok katlı bankaların temizliğine en üst kattan başlamaktayız. Masaların düzeninden perdelerinize kadar detaylı bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Bankanızın ihtiyacı olan tüm desteği sizlere sunmaktayız.

Banka Temizliği Neleri Kapsar?

Pronet Temizlik şirketimizden banka temizliği hizmeti aldığınızda;

 • Çöplerin toplanır ve kovaların temizlenir.
 • Ofis masalarının tozunun alınır ve düzenlenir (lekeler için yüzeye özel temizleyiciler kullanılmaktadır).
 • Koltuklar kirlilik durumuna göre temizlenir.
 • Dolaplar, raflar, çerçeveler, sandalye ve panolar uygun temizlik malzemeleriyle temizlenir.
 • Camlar, kapılar temizlenir.
 • Perde olarak jaluzi kullanılıyorsa tozları alınır.
 • Banka içindeki ATM’lere zarar verilmeden uygun losyonlar kullanılarak temizlenir.
 • Zemine uygun olarak temizleme işlemi yapılır.
 • Varsa duvarlardaki lekeler temizlenir.
 • Prizler, elektronik cihazlar ve bilgisayar aksesuarlar temizlenir.
 • Kullanılan mutfak bankosu ve lavaboların temizliği banka temizliği hizmetimiz kapsamındadır.

Uygulanacak yerlere özel, kaliteli malzemeler kullanılarak yapılır. Siz de banka temizliği için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top