X
X
TRY

Dış Cephe Temizliği

AnasayfaDış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Pronet Temizlik olarak önceliğimiz; sizlere kaliteli ve doğru bir hizmet sunmaktır. Günümüzde yapılan iş merkezlerinin çoğu çok katlı yapılar olduğu için genellikle dış kaplamaları cam olarak inşa edilmiştir. Bu noktada binanın dış görünümü için temizlik son derece önemlidir. Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan dış cephe temizliği, doğru malzeme ve teknikler kullanılarak yapılır.

Yapınızın dışarıdan görünümü ilk günkü kadar temiz, bakımlı ve sağlam bir görünüm kazanır. Dışarıdan bakıldığında yapınızın estetik olarak görünümü de önemli bir konu olduğundan düzenli aralıklarla dış cephe temizliği yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Dış Cephe Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Yapılarınızın dış görünümü, tüm gün göz önünde olduğu için tüm insanlar tarafından dikkat çekmektedir. Cam olsun olmasın, zamanla hava şartları nedeniyle yapılarınızın dış cephelerinde kir ve boya problemleri oluşur. Pronet Temizlik firması olarak uzman ekiplerimizce tüm güvenlik önlemleri alınır. Profesyonel bir şekilde, doğru malzeme ve teknikler kullanılarak hizmet vermekteyiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile verdiğimiz hizmetler sayesinde binanızın dış görünümü, ilk günkü kadar temiz ve estetik görünür.

Binalarınızın temizliği için hangi tekniğin uygulanacağına karar vermeden önce ufak bir alan üzerinde deneme çalışması yapmaktayız. Yaptığımız çalışma sonrasında kullandığımız malzemeler bina yapısına uygun ise tüm dış cephe temizliği için uygulama yapılır. Binanızın ihtiyacına uygun malzemeler seçilerek uygulanacak olan tekniğe karar verilir.

Tüm cephe temizleme işlemi bittikten sonra silme ya da kurutma işlemlerini de özenle yapmaktayız.

Dış Cephe Temizliğinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Binalarınızın temizliğini sağlarken aynı zamanda çalışanlarımızın güvenliğini de dikkate alıyoruz. Tüm ekiplerimiz, gerekli güvenlik ekipmanları ile hizmet vermektedir. Çok katlı yapılar için özellikle sepet ve vinç sistemi kullanmaktayız. Alınan bu güvenlik önlemi ile de binanızın her köşesine ulaşarak detaylı bir dış cephe temizliği yapılmış olur.

Ekiplerimizin gerekli tüm eğitimleri aldığından emin olabilirsiniz. Bu sayede binanızın durumuna göre kullanılacak doğru malzemelere karar verip ekipmanlarını yapılacak işleme göre seçerler. Temizlik sırasında binanızın dış cephesinin kısa sürede kirlenmemesi adına kirlenmeyi erteleyen ürünler de kullanmaktayız.

Siz de profesyonel olarak hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, iletişim numaralarımızı kullanarak bize ulaşın.

 


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top