X
X
TRY

Gemi ve Yat Temizliğinde Neler Yapıyoruz?

AnasayfaYazılarTemizlikGemi ve Yat Temizliğinde Neler Yapı...

Gemi ve Yat Temizliğinde Neler Yapıyoruz?

Pronet Temizlik olarak gemi ve yat temizliği için firmamızla çalıştığınızda; yat ve geminizin koltuk, istenirse yatak ve halıları kirlilik durumuna göre vakumlanır gerekirse yıkanır. Koltuklarınızın dış kaplamasına uygun olan temizlik ürünleri kullanılır. (Kumaş, deri vb.) Cam ve PVC kaplamalı yerler temizlenir. Dolayısı ile zemin ve güverte temizliği de detaylı olarak yapılmaktadır. Bu tür temizlikleri uygun teknolojik ekipmanlarla sağlamaktayız. Periyodik olarak iç temizlik daha sık yapılmaktadır. Dış temizlik periyodik olarak daha az yapılır. Çünkü temizlik sırasında yatınızın karada olması gerekir.

Periyodik iç ve dış temizliğin yanı sıra imalattan ya da bakımdan yeni çıkmış yat ve geminizin de temizliğini yapmaktayız. İmalattan yeni çıkmış gemi ve yat temizliği; ambalaj söküğünden başlanarak, merdivenlerinden lavabolarına kadar temizlenir. Dışarıdan baktığınızda herhangi bir temizlik kalıntısına rastlamazsınız.

Özenle kullandığınız deniz aracınız için düzenli iç temizlik yaptırmanızı öneririz. Bu sayede yatınızın ya da geminizin kullanım ömrü uzar; çürümelere karşı koruma sağlamış olursunuz. Profesyonel temizlik hizmeti veren Pronet Temizlik şirketimiz, gemi ve yat temizliği yapıldıktan sonra personelimiz tarafından teslim edilmeden önce son kontrolleri yapar ve ilgili kişiye bilgi verir.

Uzun yıllardır sektöründe lider olan firmamızdan gemi ve yat temizliği ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Gemi ve Yat Temizliği

Gebze Temizlik Şirketleri


Web Tasarım SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER tarafından yapılmıştır.
Top